Головна

Вітаємо Вас на нашому сайті !

       У Вас з’явилися проблеми правового характеру і Ви не спроможні вирішити їх самостійно, тоді звертайтесь до фахівців нашого об’єднання, які кваліфіковано та професійно нададуть Вам правову допомогу любого ступеню складності, як адвокатської, так і юридичної, а також докладуть всіх зусиль для досягнення позитивних результатів у вирішенні Ваших проблем.

       Беручись за вирішення Вашої проблеми, ми приведемо Вас до цілі максимально зручним та коротким шляхом з відповідною компетентністю та оперативністю.

       Ми будемо раді, якщо ознайомившись з нашими пропозиціями та методами роботи, Ви налаштуєтесь на співпрацю з нами і в подальшому увійдете в число наших постійних клієнтів.

Про нас

        Адвокатське об’єднання „Міжнародний адвокатський альянс” засновано в січні 2007 року двома адвокатами із значним досвідом роботи та професійним рівнем з метою надання висококваліфікованої, комплексної правової допомоги громадянам України і інших держав, особам без громадянства, фінансовим, промисловим, комерційним підприємствам і некомерційним організаціям та установам для захисту їх законних прав та інтересів.

        Адвокатське об’єднання „Міжнародний адвокатський альянс” – це згуртована команда ініціативних, відповідальних професіоналів, які володіють традиційними та новітніми методами правового захисту, використовуючи глибокі пізнання в різних галузях права:   міжнародному, цивільному, господарському, податковому та інше.

        Для забезпечення якісного та швидкого обслуговування Клієнтів у складі об’єднання працюють також ініціативні, відповідальні юристи, які допомагають компетентно та оперативно вирішити поточні завдання об’єднання.

         Кожний працівник об’єднання прагне досягнути ще більшого професіоналізму в своїй сфері діяльності та орієнтуватись тільки на досягнення позитивного результату, а не на виконання тільки своїх функціональних обов’язків.

         Основна задача нашої діяльності – закріпити ідеї та починання Клієнта правовою базою та сприяти уникненню усіх небажаних негараздів та колізій, пов’язаних з незнанням законодавства України.

        Наш Клієнт може отримати не тільки адвокатську допомогу, а також і всі види юридичної допомоги – від створення юридичної особи любої організаційно-правової форми, а при виникненні необхідності, з комплексним правовим супроводженням діяльності такої юридичної особи.

        Наші можливості та методи роботи нададуть Клієнтам впевненості, що вони отримають висококваліфіковану юридичну допомогу при веденні переговорів з контрагентами, укладенні договорів з ними та вирішенні в судах спірних питань, що виникають в процесі діяльності. Спеціалісти об’єднання складають правові висновки згідно діючого законодавства України, проекти контрактів, угод та інших документів, а адвокати об’єднання здійснюють захист майнових та інших інтересів Бізнес-Клієнта в правоохоронних установах, судах загальної юрисдикції та господарських судах.

 Принципи діяльності:

  • компетентність, ефективність, порядність;
  • принциповість та наполегливість у відстоюванні прав клієнтів;
  • суворе дотримання конфіденційності;
  • швидке вирішення поставлених задач;
  • впевненість та оптимізм;
  • забезпечення не тільки якісної правової допомоги, а також і високого рівня її надання
  • своєчасне попередження про   можливі небажані наслідки при вирішенні запропонованої ситуації
  • зв'язок з постійним Клієнтом 24 години на добу.

 
сайт создан компанией создать сайт