Юридичні послуги

Цивільне право

Надаємо консультації, письмові роз’яснення з усіх питань, які стосуються цивільних правовідносин. Юридична допомога та супровід фізичних та юридичних осіб під час судових процесів, апеляційне та касаційне оскарження судових рішень. Допомога у складанні та поданні всіх необхідних процесуальних документів.

Кримінальне право

Представляємо інтереси підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого з усіх питань, які виникають на стадії досудового слідства. Представляємо інтереси цивільного позивача та цивільного відповідача під час судового розгляду.

Господарське право

Представництво юридичних осіб на усіх стадіях господарського судочинства, написання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів на позовні заяви. Укладення мирової угоди на будь – яких стадіях судового процесу. Проводимо претензійну роботу з питань стягнення дебіторської заборгованості. Представляємо інтереси в судах різних інстанцій з питань стягнення дебіторської заборгованості. Адміністративне та апеляційне оскарження податкових повідомлень-рішень.

Корпоративне право

 • Консультації з питань оптимальної організаційно-правової форми юридичної особи, структури його органів управління.
 • Підготовка та перевірка засновницьких документів на відповідність їх законодавству. А також підготовка засновницьких  документів на замовлення.
 • Реєстрація юридичних осіб будь-якої організаційно-правової форми, реєстрація змін в засновницьких документах;
 • Реєстрація випусків акцій та облігацій.
 • Первинне розміщення акцій акціонерних товариств.
 • Скупка акцій, облігацій
 • Підготовка  корпоративних документів (протоколи, накази, положення і т. д.)
 • передача частки в уставному фонді;
 • збільшення/зменшення  уставного фонду;
 • розробка системи заходів проти поглинання (антирейдерські заходи);
 • підготовка и проведення загальних зборів  товариства;
 • створення  органів управління товариством;
 • судовий захист корпоративних прав.
 • Підготовка та експертиза договорів

Сімейне право

Надаємо консультації щодо підготовки та укладання шлюбного контракту.

Представляємо інтереси в суді у справах про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, обрання місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, поділ майна подружжя.

Страхове право

Надаємо консультації щодо вибору страхової компанії, найзручніших умов страхування, конкретної страхової програми, забезпечуємо збір документів, які необхідно пред’явити для отримання страхового відшкодування. Представляємо інтереси в судах різних інстанцій в спорах до страхових компаній щодо отримання страхового відшкодування.

Трудове право

Розробка та впровадження трудових контрактів, колективних договорів, посадових інструкцій, договорів про збереження конфіденційної інформації та комерційної таємниці, договорів про повну матеріальну відповідальність. Представляємо інтереси у спорах щодо незаконного звільнення, виплаті заборгованості по заробітній платі, поновлення на роботі.

Банкрутство (ліквідація) підприємств

Консультації з питань припинення діяльності підприємства шляхом банкрутства або ліквідації підприємства. Збирання та подання всіх необхідних документів для визнання підприємства банкрутом до господарського суду м. Києва, ведення підприємства-боржника під час судових засідань, стягнення дебіторської заборгованості підприємства – боржника, проведення спільних засідань зборів кредиторів, представництво підприємства – боржника у всіх держаних органах з приводу його зняття з обліку у державних фондах, податковій, адміністрації та статистиці. Подання всіх необхідних документів до державної адміністрації для припинення діяльності підприємства шляхом його ліквідації, допомога у проведенні аудиторської перевірки підприємства, зняття його з усіх державних фондах, адміністрації та органів статистики.


Реєстрація СПД

Інтелектуальна власність

Ліквідація

Ліцензування


 
сайт создан компанией создать сайт