Представительство интересов

Шановні колеги та клієнти!

15 липня 2016 року на Інтернет сторінці Інформаційного агентства «РБК Україна» була розміщена стаття відносно Адвокатського об`єднання «Міжнародний адвокатський альянс» з  назвою «Украинское адвокатское объединение признало Крым российским».

Враховуючи той факт, що зазначена стаття призводить до формування у її читачів хибного сприйняття діяльності та взагалі принципів роботи нашого Адвокатського об`єднання, вважаємо за необхідне надати з даного приводу наступні коментарі.

Хочемо відзначити, що Адвокатське об`єднання «Міжнародний адвокатський альянс» в своїй діяльності суворо дотримується законності та Правил адвокатської етики. Наша компанія завжди стверджувала про протиправний характер дій Російської Федерації щодо анексії Автономної Республіки Крим, що порушує не лише чинне законодавство України, але й діючі міжнародно-правові угоди.

В той же час, протиправна анексія Автономної Республіки Крим з боку Російської Федерації  призвела до порушення прав та законних прав та інтересів громадян України, які стали заручниками такої ситуації. Саме на цю категорію громадян України була направлена інформація розміщена на нашому офіційному сайті, зокрема надання їм правової допомоги.

Ми в черговий раз хочемо підтвердити, що готові надавати правову допомогу усім громадянам, які постраждали від протиправної анексії Криму. Однак, оскільки формулювання, викладені на сайті призвели до викривлення інформації, ми відкоригуємо опис переліку правової допомоги, яка надається нашим об`єднанням, з метою недопущення її двоякого формулювання в майбутньому.

Окрім зазначеного, вважаємо за необхідне зазначити, що назва статті розміщеної на Інтернет сторінці Інформаційного агентства «РБК Україна» не відповідає її змісту, а метою її розміщення є дискредитація Адвокатського об`єднання «Міжнародний адвокатський альянс» як відповідь на нашу професійну діяльність.

Ще раз хочемо наголосити, що  Адвокатське об`єднання «Міжнародний адвокатський альянс» ніколи не визнавало анексії Автономної Республіки Крим з боку Російської Федерації, а навпаки завжди підтримувало та підтримує територіальну цілісність та недоторканість України.


 
сайт создан компанией создать сайт